En son gelişmeleri takip edebileceğiniz güncel kültür, sanat, teknoloji ve sağlık konularında bilgi sahibi olmak için başvurabileceğiniz sitemize hoş geldiniz… Biz de tıpkı sizin gibi sıra dışı ve farklıyız… Sizlerle paylaşmak istediğimiz sıra dışı ilgi alanlarımız var…

Sitemizde bilimsel araştırmaları titizlikle takip ettikten sonra, basına sunulan en son bilgileri çeşitli kaynaklardan araştırdıktan sonra derleyerek, sunuyoruz.

İnternet ortamının en önemli probleminin güvenlik olduğunu biliyoruz, prensip olarak yalan haberlere son derece karşıyız. Bu nedenle size sunduğumuz haberlerin altında çoğu kez bilimsel kaynaklarımızı da bildiriyoruz. Böylece siz de istediğiniz konularda daha detaylı araştırmalara girebilirsiniz.

Bütün içeriklerimiz için detaylı inceleme ve doğrulama çalışmaları yapıyoruz. Bu çalışmaları yapmaktaki amacımız yeni bilgilerden sizlerin haberdar olmasını sağlayarak, yeni yaratıcı faaliyetler için zemin hazırlamaktır.

Sitemiz toplam 2 arkadaşın hayalleri ile kuruldu.İkimizin de ayrı ilgi alanları vardı. Bu nedenle birlikte oluşturduğumuz web sitemiz çok sesli ama bütünlüğünü korumayı başaran bir yapıda oldu. Büyük fikirlerle, küçük adımlarla başladık. Daha sonra yeni yazar arkadaşlar aramıza katıldı ve bir takım olduk. Yeni yazar arkadaşlar takımımıza katıldıkça, birlikte öğreniyoruz ve büyüyoruz. Yazar olarak aramıza katılmak isterseniz lütfen iletişim bölümünden bize yazın.

Sitemizde 2017 yılından bu yana internet dünyasında güncel ve doğru bilgileri size iletebileceğimiz bir kanal görevi yaptığımız için mutluyuz. Bu mutluluğumuz çalışmalarımıza da yansıyor.

Burada sizinle bilgilerimizi paylaşırken bize sormak istediğiniz herhangi bir sorunuz ya da yorumunuz varsa lütfen iletişim bölümünden bizimle temas kurun…

Sadece bir güncel haber sitesi olmanın ötesinde bütün alanlarda sizinle interaktif iletişim kurarak daima daha iyiye gitmeyi hedefliyoruz. Asıl amacımız sizlerle tanışmak ve yeni aileler oluşturmak, yeni haberler hakkında bilgi vermek bunun için lütfen sitemize üye olun. Bizim için önemlisiniz… Sizleri kaybetmek istemiyoruz…

Her gün biraz daha çok çalışıyoruz. Bu sevinç ve hevesle her gün daha iyi oluyoruz ve öğreniyoruz.

Bizim için daima doğru ve sade olan her şey güzel ve çekicidir. Yenilik ve basitlik bizi mutlu eden şeyler arasındadır. Yolculuğumuzda birlikte olmaktan heyecan duyuyoruz.

Kültürde en iyiyi görüntülemeyi hedefliyoruz. Her gün olağanüstü bilimsel gelişmelerle başlayan yeni haberleri size iletmemize izin verin… Bizimle olan herkese teşekkürler…